הצעות המחיר שלי     אודותינו     שרות לקוחות     שאלות נפוצות     אתרים מומלצים 
הרשמה
 03-5605536
להצעת מחיר 
 
חיפוש מוצר
מוצרים חדשים
חיישן מונה טיפות אלחוט
מק"ט: 200PS3214
מידע נוסף
מחולל אותות דיגיטלי לת
מק"ט: 210250310
מידע נוסף
חיישן שדה מגנטי תלת-צי
מק"ט: 200PS3221
מידע נוסף
עגלת דינמיקה חכמה אדומ
מק"ט: 200ME1240
מידע נוסף
טאבלט/אוגר נתונים SPAR
מק"ט: 200PS3601
מידע נוסף
סרטוני ניסויים ממוחשבים בכימיה

סרטונים של ניסויים בכימיה, בהם מערכת המדידה היא המעבדה הממוחשבת של פסקו, והצגת הנתונים וניתוחם נעשים באמצעות תוכנת SPARKvue.

הסרטונים הם דוגמאות לניצול החיישנים כאמצעי מדידה יעילים ומדוייקים לתופעות שונות בכימיה, ואת יתרונות התוכנה בעיבוד הנתונים וניתוח תוצאות הניסוי.

 

לצפייה בסרטונים, לחץ על כותרת הניסוי:

- טמפרטורת קפאון והתכה של מים

סרטון זה מציג מדידת טמפרטורה ע"י חיישן טמפרטורה במהלך קפאון והתכה של מים. חיישן הטמפרטורה דוגם פעם בחצי דקה, והסרטון מציג בהילוך מהיר את גרף הטמפרטורה במשך חצי שעה שבה המים קופאים, ולאחר-מכן, במשך חצי שעה, שבה המים מפשירים. התוצאות מוכיחות שבמהלך הקפאון וההתכה טמפרטורת המים קבועה ושווה לאפס מעלות צלזיוס.

- טיטרציה

סרטון זה מציג עקומת טיטרציה של מדידת pH באמצעות חיישן pH, כתלות בנפח הנוזל המטטר, שנמדד ע"י חיישן מונה טיפות. כמו-כן, נמדדת הטמפרטורה לאורך התהליך ע"י חיישן טמפרטורה, ונמצא הקשר שבין הטמפרטורה הנמדדת לגרף הטיטרציה.

- קינטיקה כימית בהלבנת צבע

סרטון זה מציג ניתוח תוצאות ניסוי של מדידת תגובה כימית בהלבנת צבע ע"י חיישן קולורימטר, שמודד את בליעת האור באורכי גל ספציפיים. הסרטון מציג את חלק ניתוח התוצאות, שבו מגרף הבליעה שנמדדה (שפורפורציונלית לריכוז) כפונקציה של הזמן, מנתחים את קצב התגובה.

 
חזרה למידע וקישורים 
Copyright © שולמן ציוד לימודי.
קניה מאובטחת
בניית אתרים  |   חנות וירטואלית  |